Výkřiky

Chcete nám něco vzkázat? Neváhejte a pište, my si to v přestávkách mezi hraním přečteme. Prosíme, nepoužívejte HTML tagy. Díky!

jméno:
vzkaz:

 

Bylo nalezeno celkem 140 výkřiků. Zobrazuji výkřiky 106 - 120.

 

Eva - (17.06.2006) - Děje se tady něco?Nepíše se..nekritizuje se..???
Tomáš (mbient@seznam.cz) - (12.04.2006) - Zdravím Windy, navštívil jsem váš koncert v praze a musím uznat, že atmosféra živého koncertu byla nepřekonatelná. perfektně propracované sóla kytary, bicích, zpěv, prostě vše dohromady výborně sladěno. Nejlepší píseň pro mě i nadále zůstává Bahno :-) zdravím a přeji hodně úspěchů do budoucna. určitě se zase někdy příště zastavím, abych si vás poslechl.
Critic in London - (02.04.2006) - Your songs appear to be built generally on loops. The problem with this style of composition is that it becomes boring after listening for a while (especially when the song is long). I skipped forward on some of your tracks and I couldn\'t notice any significant change in either the rhythm or the tempo of the music. Another point you guys may wish to consider is that you sound like an immitation of American jazz/funk artists. I think that something more original, that is more Czech, will pay you guys better in the music industry.
Martina - (31.03.2006) - Zdravím všechny z kapely,koncert na Stodolní něměl chybu,byla jsem na živém koncertě asi po 20 letech a málem jsem rozvrzala židli, hudba byla úplně skvělá, zvláště ... vlastně všichni. Jen mě mrzelo,že neznám slova jinak bych si broukala s Vámi, ale již mám vaše CD -tak to dohoním. Přeji Vám plno spokojených posluchačů a úspěšné turné !!!
fatum - (30.03.2006) - Nazdar pupiku,tak dneska se těším.OL
yannula - (30.03.2006) - Zdravím veškeré osazenstvo, ač jste v Boomerangu nebyli kompletní, byla to výborná akce, koncertík měl skvělou atmosféru :) jen mě mrzelo, že bylo málo místa na tanec, protože, nemůžu si pomoci, vaše věci jsou natolik chytlavé, že tancovat by se mělo. No jo, s lidmi to šije ale neodváží se, takže zdravím i za mou sestru, se kterou jsme se tam alespoň trošku povlnily :) přeji vám všem stále přetrvávající a viditelnou chuť do dělání muziky a ať vám vydrží váš úžasný drive! Přeji úspěch ;)
Janička - (25.03.2006) - Janička se zase těší na nějaká ta sólíčkaa těch fotek bych taky uvítala více.Nashle v Boomerangu.
O.S.A. chodí bosa - (24.03.2006) - Máte zaregistrováno vše, co hrajete??? Muzika je to super,skvělá dechová sekce v čele s BILLEM. Anděl nám otevřel oči.Budem na Vás chodit.
Veruska - (22.03.2006) - fajne fotecky ale muze jich byt vic (?)
:-) - (19.03.2006) - V Havířově SuPeR!!!!
Mini - (18.03.2006) - Jste fakt super. Ani jsem nečekal, že něco takového může vzniknout i v Ostravě. Jenom vás poprosím o jednu věc. Neomezujte své koncerty jen na Moravu. Jsem až ze západních Čech, takže nemám téměř šanci dostat se na ně. Jinak ať se vám daří.
Vilík - (13.03.2006) - Super muzika, jedu do Opavy!!!
Laďa - (08.03.2006) - pro všechny Jeseničáky a přespolní: určitě příjďte v pátek 10.3. večer do blue-s clubu.Za těch pár kaček je to fakt super zážite k i podívaná /vokalistky/.To co předvedli 4.3.v Bohumíně bylo famózní.Jen tak dál Winďáci.
Laďa - (08.03.2006) - eště sem zapoměl!!!-Určitě si vemte nějaké korunky navíc,bo to jejich CD je tež fajne jak sviňa!!!!!!!
Harry potter - (07.03.2006) - jste super

 

starší kousky:  1 - 15    16 - 30    31 - 45    46 - 60    61 - 75    76 - 90    91 - 105    106 - 120    121 - 135    136 - 150